Blitz

Tag "gjysherit"

Itali, gjyshi shqiptar vdes në aksident, por i shpëton jetën mbesës

    Itali, gjyshi shqiptar vdes në aksident, por i shpëton jetën mbesës

Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali, ku ka mbetur i vdekur një shtetas shqiptar. Aksidenti është shënuar mbrëmjen e së premtes në Padova të Italisë, në rrugën “Caltana”. Një

Read Full Article

Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

    Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

Pak ditë pas publikimit të videoskandalit ku shihej si një 3-vjeçar dhunohej nga administratorja e kopshtit “Diren” Anjeza Shabani, ka reaguar gjyshi i fëmijës së dhunuar, Pashk Alia. Ai ka

Read Full Article

Ç’ndodh kur lejoni gjyshen të kërkojë në Google?

    Ç’ndodh kur lejoni gjyshen të kërkojë në Google?

Nëse doni të qeshni, mjafton të lini gjyshërit pak minuta në kompjuter dhe do të keni shumë material për humor. Diçka e tillë ka ndodhur me Ben John, i cili

Read Full Article