Blitz

Tag "Fushe-Kruje"

Fushë-Krujë, grabitet një pikë këmbimi valuator

    Fushë-Krujë, grabitet një pikë këmbimi valuator

Një tjetër grabitje është shënuar ditën e sotme. Mësohet se disa persona të paidentifikuar ende kanë grabitur një sasi parash nga një pikë e këmbimit valuator dhe më pas janë

Read Full Article

Shpërthim tritoli në Fushë-Krujë, dëme të shumta materiale

    Shpërthim tritoli në Fushë-Krujë, dëme të shumta materiale

Një shpërthim tritoli është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fushë-Krujë. Mësohet se rreth orës 03:00 të mëngjesit, një shpërthim ka ndodhur në një servis kompjuterësh

Read Full Article