Blitz

Tag "fushate elektorale"

Humbi ndjenjat në ceremoninë e 11 shtatorit, Hillary Clinton anulon takimet zyrtare pas diagnostikimit me pneumoni

    Humbi ndjenjat në ceremoninë e 11 shtatorit, Hillary Clinton anulon takimet zyrtare pas diagnostikimit me pneumoni

Kandidatja demokrate për presidente të SHBA-ve, Hillary Clinton, ka anuluar udhëtimin e saj drejt Kalifornisë, ku do të zhvillonte fushatën elektorale të radhës. Shkak mësohet të jetë bërë diagnostikimi i

Read Full Article

PD çel fushatën për kreun e Bashkisë Dibër, Basha: Sherefedini, njeri i punës

    PD çel fushatën për kreun e Bashkisë Dibër, Basha: Sherefedini, njeri i punës

Partia Demokratike ka çelur ditën e sotme fushatën elektorale për zgjedhjet në Dibër. Të pranishëm në hapjen e kësaj fushate kanë qenë kreu i Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu dhe një

Read Full Article