Blitz

Tag "Formacioni"

Lihtenshtejn – Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

Lihtenshtejn – Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

Kombëtarja Shqiptare dhe ajo e Lihtenshtejnit kanë publikuar formacionet zyrtare pak përpara përballjes që do të jetë e vlefshme për fazën kualifikuese në “Rusia 2018”. Në formacionin e kuqezinjëve, shihet

Read Full Article

Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

    Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

Në konferencën e radhës për shtyp, dy lojtarët e Kombëtares Shqiptare, Andi Lila dhe Bekim Balaj, kanë shprehur mendimet lidhur me vendimet e trajnerit dhe për ndeshjen e së dielës,

Read Full Article

Shqipëri-Zvicër, De Biasi publikon formacionin

    Shqipëri-Zvicër, De Biasi publikon formacionin

Përpara debutimit në “Euro 2016” ku Shqipëria do të përballet sot në orën 15:00 me kombëtaren zvicerane, trajneri i kuqezinjve Gianni De Biasi ka zhvilluar mbledhjen e zakonshme me lojtarët,

Read Full Article

De Biasi zbardh formacionin për miqësoren me Ukrainën

    De Biasi zbardh formacionin për miqësoren me Ukrainën

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi ka zbardhur formacionin për miqësoren që kuqezinjtë do të luajnë me Ukrainën. Ai ka deklaruar formacionin në orën 18:00, gjatë një mbledhje të

Read Full Article