Blitz

Tag "Fishekzjarret"

Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

    Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë festimeve të “Bastille Day” në Nice, qytetin jugor të Francës. Referuar raportimeve të mediave dhe imazheve të shpërndara në Twitter, dhjetëra njerëz shihen

Read Full Article

“Euro 2016”, UEFA dënon Shqipërinë

    “Euro 2016”, UEFA dënon Shqipërinë

Ndëshkimi i parë për Kombëtaren Shqiptare gjatë pjesëmarrjes në Kampionatin Europian është dhënë. Shqipëria është dënuar me 20 mijë euro gjobë! Lajmi i është komunikuar Federatës Shqiptare të Futbollit. Masa

Read Full Article

(Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

    (Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

Tregtimi i çdo lloj lënde plasëse dhe aq më tepër shpërthimi i tyre pas mesnate mbeten ende një shqetësim i vazhdueshëm. Banorëve të kryeqytetit i bie të hasin shpesh me

Read Full Article