Blitz

Tag "finale"

Lojërat Olimpike, Luiza Gega nuk arrin kualifikimin në finale

    Lojërat Olimpike, Luiza Gega nuk arrin kualifikimin në finale

Atletja shqiptare Luiza Gega, e cila garon në Lojërat Olimpike, nuk ka mundur të kualifikohet në finale. Sportistja 27-vjeçare mori pjesën në garën e 3000 metrave me pengesa, për të

Read Full Article

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Kur Sia ngjitet në skenë, asgjë nuk është e sigurt, përveç argëtimit. “Në gradën më të lartë të argëtimit” është cilësuar performanca e mbrëmshme e Sia-s në finalen e “The

Read Full Article

Të gjithë do të munden të ndjekin finalet e Champions dhe Europa League falas! Ja se ku…

    Të gjithë do të munden të ndjekin finalet e Champions dhe Europa League falas! Ja se ku…

Transmetimi i ndeshjeve të dy kompeticioneve të futbollit tepër të ndjekura si Champions dhe Europa League janë kthyer në “mollë sherri” midis televizioneve të ndryshme, të cilat garojnë për marrjen

Read Full Article