Blitz

Tag "Festime"

Përfundon sot “Peza n’Fest”

Përfundon sot “Peza n’Fest”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 18 shtatori shënon ditën e fundit të festimeve dhe lojërave në Pezë, të organizuara nga Bashkia e Tiranës. Aktivitetet e Festës

Read Full Article

Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

    Kamioni godet turmën, dhjetëra të vdekur në Francë

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë festimeve të “Bastille Day” në Nice, qytetin jugor të Francës. Referuar raportimeve të mediave dhe imazheve të shpërndara në Twitter, dhjetëra njerëz shihen

Read Full Article