Blitz

Tag "Fergie"

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë ambasadore të bukurisë të markës kozmetike Avon. Por prej 3

Read Full Article

(Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

    (Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

Këngëtarja Fergie sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “M.I.L.F.”, në videon e së cilës shfaqet si liderja seksi e “Milfville”. Ish-vokalistja e grupit të famshëm

Read Full Article