Blitz

Tag "femra"

Femrat “bio” të showbiz-it. Ja kush i ka rezistuar bisturisë dhe botoksit…

    Femrat “bio” të showbiz-it. Ja kush i ka rezistuar bisturisë dhe botoksit…

Në ditët e sotme nuk përbën më lajm se cilat nga vajzat e ekranit ka bërë buzët, ka fryrë gjoksin, ka rregulluar “pak” hundën (se kishte probleme me frymëmarrjen, siç

Read Full Article

Kujt ia la stafetën Çiljeta?

    Kujt ia la stafetën Çiljeta?

Që në fillimet e karrierës së saj, Çiljeta Xhilaga u kthye në personazhin më të kërkuar dhe komentuar të showbiz-it falë gjoksit të saj XXL.  Por çudi na bën fakti

Read Full Article

Hoxha Omer Bajrami në “Top Show”: Femrat që heqin vetullat janë të mallkuara

    Hoxha Omer Bajrami në “Top Show”: Femrat që heqin vetullat janë të mallkuara

Hoxhë Omer Bajrami, i cili ka provokuar shpeshherë ndasi mbi çështje të ndryshme të fesë islame dhe tema të ndryshme shoqërore, ka qenë i pranishëm përmes një lidhjeje direkte në

Read Full Article

Rekordi i Getoarit: Më shumë femra se gjithë të tjerët

    Rekordi i Getoarit: Më shumë femra se gjithë të tjerët

Një nga reperët dhe producentët që ka një kohë të gjatë në tregun muzikor shqiptar e kosovar  dhe që u ka mbijetuar viteve është Getoar Selimi. Përveç këngëve të njohura

Read Full Article

Aksidentet rrugore, INSTAT: Rritje dramatike, më shumë femra të plagosura

    Aksidentet rrugore, INSTAT: Rritje dramatike, më shumë femra të plagosura

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Nga një raport i INSTAT për aksidentet rrugore gjatë tre mujorit të parë të vitit mësohet se numri i tyre ka arritur

Read Full Article

Çfarë mendon ajo kur jep “hand-job”?

    Çfarë mendon ajo kur jep “hand-job”?

Edhe pse pozicionet për të pasur një marrëdhënie seksuale janë të panumërta, masturbimi mbetet përsëri një nga më të “frekuentuarat”. Kur partnerja po “luan” me penisin e partnerit, ky i

Read Full Article

INSTAT publikon “çudinë”, ngushtohet hendeku gjinor në paga

    INSTAT publikon “çudinë”, ngushtohet hendeku gjinor në paga

Sipas të dhënave më të fundit të publikuara nga INSTAT-i, hendeku gjinor në paga në Shqipëri duket se është ngushtuar në vitin 2015 krahasuar me të dhënat e 2014-s. Përmirësimet

Read Full Article

(Video) “100 vite bukuri siriane”, më shumë sesa vetëm stil

(Video) “100 vite bukuri siriane”, më shumë sesa vetëm stil

Siria është ndoshta vendi më i përfolur i momentit për shkak të luftës, refugjatëve dhe gjithçka lidhet me këto trazira. Por përtej kësaj, Siria është një vend me kulturë dhe

Read Full Article

Vajza, lutjet tuaja janë dëgjuar! Hidhuni një sy këtyre getave të reja…

Vajza, lutjet tuaja janë dëgjuar! Hidhuni një sy këtyre getave të reja…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Getat me ngjyrë mishi shpesh janë kontestuar nga vajzat sepse pavarësisht

Read Full Article

Periodat te gratë – mitet, trajtimet dhe arsyet pse ato vuajnë në heshtje

  Periodat te gratë – mitet, trajtimet dhe arsyet pse ato vuajnë në heshtje

Catherine nuk u vinte shumë rëndësi periodave në të njëzetat dhe tridhjetat e saj, sepse në kohën e periodave ajo

Read Full Article

Sekrete bukurie për çdo shenjë horoskopi

  Sekrete bukurie për çdo shenjë horoskopi

1. Dashi – Hije të rënda në sy ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Dashët janë të njohur

Read Full Article

9 këshilla për të gjetur reçipetat e duhura për ju

  9 këshilla për të gjetur reçipetat e duhura për ju

1. Masni pjesën e poshtme të gjoksit ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Ne shpesh mendojmë se rripat

Read Full Article

Vajza, nëse dje ju zuri gjumi duke qarë bëni mirë ta lexoni këtë artikull!

  Vajza, nëse dje ju zuri gjumi duke qarë bëni mirë ta lexoni këtë artikull!

Një listë e shkurtër se ku dhe pse qajnë zakonisht femrat: Në makinë (dëgjon Coldplay dhe qan, muzika të prek

Read Full Article