Blitz

Tag "emra"

Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

    Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

Brenda pak orësh, Policia e Shkodrës arriti të zbardhë autorët që një natë më parë shkëmbyen zjarr mes tyre në qendër të qytetit. 30-vjeçari Donald Shtjefni, objektivi i këtij atentati,

Read Full Article

(Foto) Tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë

(Foto) Tatuazhet më të çmendura dhe qesharake që janë bërë ndonjëherë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 20     Tatuazhet janë trend tashmë prej vitesh dhe pothuajse çdo i ri ka të paktën një në trup. Disa zgjedhin

Read Full Article