Blitz

Tag "Elvis Rroshi"

“Arrest shtëpie” për Elvis Rroshin, avokati: Do apelojmë vendimin

    “Arrest shtëpie” për Elvis Rroshin, avokati: Do apelojmë vendimin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Rroshin, i cili u arrestua pak ditë më parë për mosdeklarim të dhënash në formularin

Read Full Article

Avokati italian italian i Elvis Rroshit: Kam përgjegjësinë të mbroj kryebashkiakun e dashur për popullin

    Avokati italian italian i Elvis Rroshit: Kam përgjegjësinë të mbroj kryebashkiakun e dashur për popullin

Avokati i kreut të Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi, Theodhori Sollaku, ka thënë gjatë një konference për shtyp se në rastin e klientit të tij, Elvis Rroshi, ligji është aplikuar

Read Full Article

“Jam i pafajshëm!” – Arrestohet Elvis Rroshi!

    “Jam i pafajshëm!” – Arrestohet Elvis Rroshi!

Arrestohet Kryetari i Bashkisë Kavajë, Elvis Rroshi! Me urdhër të Prokurorisë, gjykata ka caktuar masën “Arrest me burg” për Rroshin, i akuzuar për “falsifikim të vulave, të stampave dhe të

Read Full Article