Blitz

Tag "Elvis Roshi"

Elvis Roshi tërhiqet nga dorëheqja: Jam i pastër, vazhdoj të jem kryetar

    Elvis Roshi tërhiqet nga dorëheqja: Jam i pastër, vazhdoj të jem kryetar

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Elvis Roshi, i cili u tërhoq pak ditë më parë nga posti i Kryebashkiakut të Kavajës, ka publikuar në llogarinë e

Read Full Article

Jep dorëheqjen kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Roshi: Nuk e mbyll këtë histori, kjo është beteja ime

    Jep dorëheqjen kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Roshi: Nuk e mbyll këtë histori, kjo është beteja ime

Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi, ka vendosur të dorëhiqet nga ky post. Në letrën e shkruar, ai shprehet se e ka të pamundur të vazhdojë të kryejë detyrën

Read Full Article

Zbardhen formularët e dekriminalizimit, mes të dënuarve kryebashkiakë dhe deputetë

    Zbardhen formularët e dekriminalizimit, mes të dënuarve kryebashkiakë dhe deputetë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të zbardhë formularët e dekriminalizimit të plotësuar nga zyrtarët që janë subjekt i ligjit të dekriminalizimit. Ky vendim është marrë pas kërkesës së kreut

Read Full Article