Blitz

Tag "Eljan Tanini"

(Ekskluzive) Eljan Tanini reagon pas dëbimit nga protestuesit

    (Ekskluzive) Eljan Tanini reagon pas dëbimit nga protestuesit

Pas incidentit të shënuar ditën e sotme në parkun e Liqenit Artificial Lexo këtu, ku aktivisti Eljan Tanini, u dëbua nga disa aktivistë të tjerë, ai u kontaktua nga Blitz.al. I

Read Full Article

(Ekskluzive) Inaugurimi i parkut të lojërave, aktivisti Eljan Tanini dëbohet nga protestuesit

    (Ekskluzive) Inaugurimi i parkut të lojërave, aktivisti Eljan Tanini dëbohet nga protestuesit

Vetëm pak metra larg parkut të lojërave te Liqeni Artificial, ku fëmijët të shoqëruar nga prindërit dhe gjyshërit po i gëzoheshin 1 qershorit, protestuesit që gjatë gjithë këtyre muajve kanë

Read Full Article