Blitz

Tag "Dua Lipa"

Dua Lipa, një princeshë e gjakosur

    Dua Lipa, një princeshë e gjakosur

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u është bashkuar përgatitjeve dhe festimit të Halloween. Duhet thënë se kostumi që ajo ka zgjedhur është jo pak i frikshëm. Këngëtarja

Read Full Article

Dua Lipa në kopertinën e revistës që e ëndërrojnë të gjithë VIP-at

    Dua Lipa në kopertinën e revistës që e ëndërrojnë të gjithë VIP-at

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është shfaqur mahnitëse në kopertinën e muajit nëntor të revistës “Vogue” në Britaninë e Madhe. Ka qenë vetë bukuroshja shqiptare që e ka bërë

Read Full Article

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë: Shtëpia është aty ku është zemra

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë: Shtëpia është aty ku është zemra

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Prishtinë në kuadër të turit që po zhvillon. Vetëm pak

Read Full Article

Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

    Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

Prezenca e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa në “Late night show”-n e famshëm amerikan “The Tonight Show” të Jimmy Fallon i ka emocionuar të gjithë fansat e saj. Një

Read Full Article

Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

    Këngëtarja shqiptare themelon fondacionin e bamirësisë në Kosovë

Këngëtarja Dua Lipa, e cila po ngjit me hapa të mëdhenj shkallët e karrierës, gjen kohë të merret edhe me gjëra të tjera veç muzikës. Në profilet e saj në

Read Full Article

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Veliaj: Dua Lipa më 10 gusht në Tiranë

Dua Lipa në Tiranë ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë të ditur ditën e sotme se këngëtarje me origjinë

Read Full Article

Dua Lipa, “Hotter Than Hell”

    Dua Lipa, “Hotter Than Hell”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pas suksesit që pati me këngët “Be The One” dhe “Last Dance”, ka publikuar sot klipin e saj më të ri të titulluar “Hotter

Read Full Article