Blitz

Tag "Didier Deschamps"

Euro 2016 – Didier Deschamps: Do doja të luaja dhe unë!

    Euro 2016 – Didier Deschamps: Do doja të luaja dhe unë!

Nesër në mbrëmje luhet finalja e shumëpritur e Euro 2016, Portugali-Francë dhe emocionet janë të mëdha në të dyja kampet. Mbi të gjithë, ata që përjetojnë një ndjesi të veçantë

Read Full Article

Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

    Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

Fitorja përballë kampionëve të botës me rezultatin 2 me 0 sigurisht që i ka lumturuar futbollistët franceze dhe gjithë vendin pritës të Euro 2016. Franca e udhëhequr nga Didier Deschamps,

Read Full Article

Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

    Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

Tashmë Kampionati Europian është në prag, e të zotët e shtëpisë shihen si favoritë nga ekspertët e futbollit. Trajneri Deschamps mund të mbështetet te një numër i madh talentesh të

Read Full Article