Blitz

Tag "dedikim"

Dedikimi special i Aurela Gaçes për bashkëshortin

    Dedikimi special i Aurela Gaçes për bashkëshortin

Në profilin e Aurela Gaçes në Instagram, përveç postimeve që kanë të bëjnë me skenën apo me karrierën e saj, mund të gjejmë edhe postime që kanë të bëjnë me

Read Full Article

Dedikimi i djalit të Michael Jackson për përvjetorin e lindjes së të atit

    Dedikimi i djalit të Michael Jackson për përvjetorin e lindjes së të atit

Bota humbi mbretin e muzikës pop më 25 qershor të vitit 2009, vetëm 2 muaj para ditëlindjes së tij të 51-të. Ditën e djeshme ai do të festonte atë që

Read Full Article

Një mur gjigant në Sarajevë në nder të David Bowie

    Një mur gjigant në Sarajevë në nder të David Bowie

Muzika dhe arti i David Bowie nuk ka prekur vetëm Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por ka arritur deri në Ballkan, në Bosnje-Hercegovinë. Një grup artistësh ka realizuar një punim

Read Full Article

Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

    Dedikimi prekës i Vin Diesel për mikun e tij, Paul Walker

“Fast 8”, filmi i tetë i serive “Fast and furious”, ka nisur xhirimet dhe Paul Walker, ish-protagonisti kryesor, i cili u nda nga jeta më 20 nëntor 2013, akoma nuk

Read Full Article