Blitz

Tag "Dajt"

Mbi 1000 bimë kanabis në Dajt, shpallet në kërkim roja i shërbimit pyjor

    Mbi 1000 bimë kanabis në Dajt, shpallet në kërkim roja i shërbimit pyjor

Nga Anduena Llabani Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr. 4, në bashkëpunim me Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), mbi bazën e informacioneve të marra më parë kanë

Read Full Article

Gjendet skeleti i një njeriu në Dajt, dyshohet se ka 3-4 vjet që ka vdekur

    Gjendet skeleti i një njeriu në Dajt, dyshohet se ka 3-4 vjet që ka vdekur

Skeleti i një njeriu është gjetur ditën e sotme në Dajt. Konkretisht, aii është pikasur në fshatin Shkallë-Tujan. Ka qenë një bari i zonës, ai që ka vënë re skeletin

Read Full Article