Blitz

Tag "Daily Mail"

Daily Mail: “Shqipëria, një ferr për arinjtë!”

Daily Mail: “Shqipëria, një ferr për arinjtë!”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 13 Tabloidi prestigjioz britanik ka postuar para pak orësh një artikull të gjatë e me detaje për Tomin dhe gjendjen e arinjve

Read Full Article

Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

    Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

Humbjet e djeshme për fazën e 1/8-ave të Euro 2016, njëra përballë Italisë me rezultatin 0-2 dhe tjetra përballë Islandës me rezultatin 1-2, kanë bërë që Kombëtarja Spoanjolle dhe ajo

Read Full Article