Blitz

Tag "Borussia Dortmund"

Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

    Merkato – Rummenigge konfirmon: Gotze mund të kthehet te Borussia Dortmund

Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se kampionët e Bundesliga-s janë në bisedime me ekipin e Borussia Dortmund për shitjen e Mario Gotze-s! Futbolliti i Kombëtares Gjermane iu bashkua Bayern-it në vitin

Read Full Article

Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

    Jurgen Klopp, i dyti i përhershëm! Ka humbur 5 nga 5 finalet e fundit

A do ta besonit po të thoshim se mund të gjenim një lidhje mes Klopp & Flop, përveç rimës? Sigurisht që nuk i vë askush në dyshim karizmën, cilësitë dhe

Read Full Article