Blitz

 Breaking News

Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare futbollisti shqiptar

Ndahet nga jeta në moshën 32 vjeçare futbollisti shqiptar
October 12
08:47 2018

Image result for labinot harbuzi

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij në Suedi futbollisti shqiptar Labinot Harbuzi.

Prindërit e kanë gjetur atë në gjendje kritike pasi ka pësuar një atak kardiak dhe nuk ka mundur të shpëtojë as pas ndërhyrjes të menjëhershme mjekësore.

Harbuzi ka qenë pjesë e gjigantit holandes Feyeenoord si dhe ka luajtur me skuadra të tjera si Malmo, Syrianska, e së fundmi pjesë e futbollit Malajzez me Melaka United”./Blitz.al/

Share