Blitz

 Breaking News

Kush është bukuroshja volejbolliste e Partizanit, e fejuara e ish-futbollistit të Tiranës

Kush është bukuroshja volejbolliste e Partizanit, e fejuara e ish-futbollistit të Tiranës
August 09
12:20 2017

Ata nuk janë një nga çiftet më të përfolur të showbizz-it, por dashuria që kanë për njëri-tjetrin është e veçantë dhe ata nuk hezitojnë ta shfaqin në profilet e tyre përkatëse.

Kjo duket nga fotografitë që Olsi Teqja dhe Sara Shehu publikojnë në rrjete sociale.

Sara është volejbolliste e Partizanit prej kohësh tashmë. Me format trupore perfekte të një sportisteje elitare, Sara vijon të surprizojë.

Së fundmi ajo ka shkuar me pushime bashkë me partnerin e saj Olsi Teqja, ish-futbollist i Tiranës, që aktualisht luan me Shkëndijën e Tetovës në Maqedoni. /Blitz.al/

Share