Blitz

 Breaking News

Po abuzonte seksualisht me kafshët, 30-vjeçari plagoset nga demi

Po abuzonte seksualisht me kafshët, 30-vjeçari plagoset nga demi
November 11
17:31 2019

Nga rubrika: “Të qajmë apo të qeshim”, ose “çudira nga bota”, këtë herë kemi të bëjmë me një 30-vjeçar, Andreas F. i cili abuzonte seksualisht me kafshët në fermën e prindërve të tij.

Fatkqesisht kafshë si, dele, lopë, viça, derra kanë pësuar problemet seksuale dhe mendore të 30-vjeçarit. Lajmi se 30-vjeçari nga Zvicra abuzonte rregullisht me disa kafshë u zbulua pasi ky i fundit u dëmtua nga një dem me peshë 300 kilogramë pasi po kryente aktin seksual me një prej kafshëve në fermë.

Gjykata e Qarkut Weinfelden në kantonin Thurgau dënoi Andreas F me tre vjet psikoterapi për të kuruar  varësinë e tij seksuale ndaj kafshëve.

Share