Blitz

 Breaking News

Surprizë apo goditje për këngëtarin?! Fejohet ish partnerja e Seldit…

Surprizë apo goditje për këngëtarin?! Fejohet ish partnerja e Seldit…
October 08
08:43 2018

Së fundmi kryefjalë e medias ka qenë ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës, gjë për të cilën asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë dhe të japë sqarime të detajuara. Por në anën tjetër le të kthehemi pas në kohë…

Ju kujtohet ish e fejuara e Seldit, Dafina Zeka? Dafina është vajza e Milaim Zekës dhe emri i saj është lakuar në media, për shkak të lidhjes disa vjeçare me këngëtarin.

Image result for seldi dhe dafina zeka

Por tashmë, duket se çdo gjë i ka mbetur të shkuarës dhe Dafina ka nisur një kapitull të ri në jetën e saj. Ajo ka krijuar një lidhje të re me një shtetas suedez, me të cilin është njohur në Stokholm, atje ku banon prej kohësh. Sipas Prive partneri i saj ka ardhur edhe në Kosovë ./Blitz.al/

 

 

Share