Blitz

 Breaking News

Stresi rikthehet në Instagram dhe na “bëri lëmsh” të gjithëve

Stresi rikthehet në Instagram dhe na “bëri lëmsh” të gjithëve
November 05
11:43 2018

Pak kohë më parë Stresi u arrestua pasi akuzohej se ishte pjestar i një bande kriminale. Por pavarësisht se ndodhet në burg, reperi ka bërë lëmsh Instagram-in disa herë.

Fillimisht ai publikoi një këngë në Insta Story, ndërkohë që mbrëmjen e djeshme ai ka hapur Insta Live.

Në video live tregohej vetëm rruga që përshkohej me makinë, por të gjithë u konfuzuam nëse reperi ishte liruar apo video është bërë nga dikush që mban llogarinë e tij. Shumë ndjekës kanë parë me kuriozitet video live-n por deri më tani nuk është zbuluar asgjë, nga vetë Stresi apo edhe nga policia./Blitz.al/

Share