Blitz

 Breaking News

Roza Latit nuk i del e keqja me Encën: E ka inatin me mua vetëm se…

Roza Latit nuk i del e keqja me Encën: E ka inatin me mua vetëm se…
February 18
19:06 2020

Roza Lati ka qenë e ftuar tek “Ftesë në 5” ku ndau shumë detaje nga jeta dhe karriera por edhe përplasjet në show bizz.

Sa i përket zënkës dhe përplasjeve me Encën, moderatorja iu referua këngëtares sërish me statusin e “mbretëreshës së instagramit që e ndjekin 12 vjeçarët”, duke shtuar më tej:

“Ajo e ka marrë personale me mua, sepse unë ftova Trejsin dhe Trejsi dha komentin e saj kur e pyetën fansat… e ka inatin me mua vetëm se unë e lashë në montazh, vetëm se e lashë në montazh turfullon uff e buff, por boll më, se tregon shumë frymë inferioriteti kështu”, u shpreh Roza.

Share