Blitz

 Breaking News

Pas thumbit të Renatos, Arbana zhvendos vëmendjen tek emisioni i ri dhe Eduarti, zbulon datën!

Pas thumbit të Renatos, Arbana zhvendos vëmendjen tek emisioni i ri dhe Eduarti, zbulon datën!
November 18
17:06 2019

Ndërkohë që të gjitha mediat po flasin për thumb-in, lëshuar në “ThumbON” nga Renato Mekolli, Arbana zhvendosi vëmendjen diku tjetër. Kliko këtu për të parë thumb-in e Renatos ndaj Arbanës:

Nga ana tjetër, Arbana nëpërmjet një komunikimi me ndjekësit e saj në Instagram ka zbuluar ditën e premierës së “Dua të të bëj të lumtur” Top Channel, ku Arbana përveç rolit të moderatores është edhe autore.

18 Janar 2020, të shtunave do të jetë Arbana në ekran me historitë emocionuese e jo vetëm.

Arbana këto kohë ka qenë më fokusin e mediave edhe për romancën me regjisorin Eduart Grishaj. Mbrëmjen e djeshme, dyshja u fotografua dhe foto u bë publike me dëshirën e tyre, krahë njeri-tjetrit në stadium. Më të dashuruar se kurrë!

 

Share