Blitz

 Breaking News

Orlando Bloom mund të gjobitet pas fotove nudo në Itali

Orlando Bloom mund të gjobitet pas fotove nudo në Itali
August 05
13:25 2016

Ditën e djeshme, të gjitha mediat botërore shkruan për një foto të aktorit të “Pirates of Caribbean” gjatë pushimeve në Itali.

Orlando Bloom mund të gjobitet me një vlerë prej 1 mijë paund pas daljes së tij pa të brendshme në publik.

Thuhet se aktori mund të ketë thyer ligjin mbi lakuriqësinë në publik në Sardenjë. Fotot pa të brendshme në krah të së dashurës së tij, Katy Perry, u bënë virale në internet dhe shumë komentues i shndërruan në meme. Ndërkohë, pavarësisht kësaj, Katy dhe Orlando duket se ishin duke shijuar plotësisht pushimet, edhe pse sërish nuk u shpëtuan dot kamerave./Blitz.al/

Share