Blitz

 Breaking News

Një lidhje e re dashurie? Majk fotografohet me 18-vjeçaren

Një lidhje e re dashurie? Majk fotografohet me 18-vjeçaren
October 04
09:21 2018

Ai është një nga reperët më të njohur në vendin tonë, dhe këngët e tij kthehen gjithmnë në hite duke marrë mijëra klikime. Por kohët e fundit Majk kamarrë vëmendjen e portalee për shkak të lidhjeve dhe ndarjeve të tij të shpeshta me disa vajza bukuroshe.  Vetëm pak ditë më pare reperi i dha fund mardhënies së dashurisë me bukuroshen Melita Nushi.  Më pas lajmet të tjera qarkulluan se ai po shoqërohej me modelen nga Prishtina Xhuli Nura.

Por duket si ka gjetur qetësinë në krahët e një tjetër bukurosheje 18 vjeçaren nga Tirana Kejda. Ka qenë revista Story e cilaka siguruar një foto të këngëtarit me vajzën në fjale në një prej bareve të Tiranës.

Ajo nuk e është e panjohur për medit në vendin tonë pasi Kejdi është një nga tatuatoret femra ndër të parat në Shqipëri. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një mardhënie të re, nëse dyshja janë thjesht miq apo është një takim i zakonshëm. Pëtr këtë na duhet të presim një prononcim nga vetë protagonistët. /Blitz.al/

 

 

 

Share