Blitz

 Breaking News

Mozzik provokon sërish! Këtë herë zbulon një fotografi intime nga shtrati

Mozzik provokon sërish! Këtë herë zbulon një fotografi intime nga shtrati
December 24
09:43 2016

Reperi i ri nga Kosova, Mozzik, ka vendosur që gjithë kësaj kohe të provokojë me fotografi të ndryshme në rrjete sociale. Fillimisht ai publikoi një fotografi duke prekur organet gjenitale dhe  shpjegoi në emisionin “Thumb” se këtë e bëri për të dhënë mesazhin se për të qenë burrë nuk duhet të kesh vetëm organ gjenital.

Ndërkohë, disa orë më parë ai ka shpërndarë një foto nga shtrati ku dallojnë edhe çizmet e gjata të një femre rreth qafës së tij. “S’ka rëndësi se çfarë thonë ata për mua, loqka e njeh Zikin”, – ka shkruar reperi.

Pra vajza në foto është e dashura? Kjo mbetet për t’u konfirmuar. /Blitz.al/

mozik

Share