Blitz

 Breaking News

Lewis Hamilton dhe Nicki Minaj janë në një lidhje? Fotot e tyre e vërtetojnë këtë

Lewis Hamilton dhe Nicki Minaj janë në një lidhje? Fotot e tyre e vërtetojnë këtë
September 27
18:15 2018

Së fundmi Nicki Minaj dhe Lewis Hamilton janë parë shpeshherë së bashku, gjë e cila shkaktoi fillimisht aludimet e para. Fillimisht dukej sikur ishte rastësi por tashmë nuk ka më vend për dyshime dhe duket se gjërat po bëhen serioze.

Ata janë duke kaluar së bashku pushimet në Dubai ku dhe nuk kanë munguar fotot e ndryshme së bashku.

Në një intervistë për “elle” pak kohë më parë Nicki Minaj është shprehur se është duke dalë me një djalë më të ri, por nuk jemi të sigurt nëse ajo ka treguar pikërisht për Hamilton, apo ka qenë dikush tjetër para tij në jetën e këngëtares./Blitz.al/

Share