Blitz

 Breaking News

Kur do të shfaqet për publikun filmi i Bes Kallakut?

Kur do të shfaqet për publikun filmi i Bes Kallakut?
November 12
17:44 2019

Bes Kallaku vjen për herë të parë me një produksion të vetin. Filmi i zhanerit komedi i cili mban emrin “Falco” do të trasmetohet për herë të parë në datën 20 të këtij muaji në kinema, Tiranë.

Emra të njohur si Albano Bogdo, Olsi Bylyku, Arben Derhmei, Bleona Qereti do të jenë pjesë e kastit të këtij filmi. Bleona vjen për herë të parë si aktore e një filmi dhe jemi të gjithë sy e vesh për të parë produksionin e parë filmik të Besit, pasi i cili njihet për humorin e tij dhe Bleonën në këtë rol, bashkë me suprizat që do të jenë pjesë e filmit që priten të zbulohen mbrëmjet e 20 nëntorit.

Share