Blitz

 Breaking News

Kledi Kadiu feston ditëlindjen, bashkëshortja publikon momentet e tyre më të bukura

Kledi Kadiu feston ditëlindjen, bashkëshortja publikon momentet e tyre më të bukura
April 07
12:52 2019

Kledi Kadiu feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 45-vjeç.
Balerini i famshëm shqiptar ka publikuar disa nga urimet në Insta Story, ku ato që tërhoqën më shumë vëmendjen ishin padiskutim dedikimet nga bashkëshortja e tij italiane, Charlotte Lazzari.
Charlotte ka zgjedhur një mënyrë tepër të veçantë për të uruar bashkëshortin e saj në ditën e tij të lindjes.
Ajo ka publikuar  në llogarinë e saj në Instagram disa nga foto nga momentet e tyre më të lumtura, duke i shoqëruar me nga një fjalë që në fund formojnë edhe urimin klasik.
“Shumë urime dashuria jonë!”-shkruan Charltte në fotot e postuara.
Kledi Kadiu dhe Charlotte Lazzari kanë një histori të gjatë dashurie frut i së cilës është vajza 3 vjeçare e quajtur Lea!/Blit.al/

Share