Blitz

 Breaking News

Klea dhe Elgiti plane për t’u larguar nga Shqipëria: Menduam të jetonim në Amerikë …

Klea dhe Elgiti plane për t’u larguar nga Shqipëria: Menduam të jetonim në Amerikë …
November 11
12:41 2018

 

Klea dhe Elgiti janë tashmë një çift i konsoliduar edhe pse sërish mundohen që të flasin sa më pak për lidhjen e tyre të dashurisë.  Pak javë më parë çifti ka qenë në Amerikë pasi Kleas i duhej që të xhironte disa puntata të “Vip Club”. Klea ka qenë e ftuar këtë të shtunv në Thumb ku ka treguar se i ka shijuar shumë ato ditë në shoqërinë e Elgitit, opavarësisht angazhimeve. E pyetur nga Aulona dhe Fatma nëse e kanë menduar që të largohen nga Shqipëria

“Menduam të jetonim atje. Kur vajtëm me Gitin vajtëm për të provuar me idenë për të jetuar atje. Ishte shumë qejf. Ditën e parë Ok, ditën e dytë mirë pastaj thashë po mirë po sikur të jemi vetëm ne të dy ça do bëjmë? Tani jemi me këta që e njohin vendin. Plus jeta është e vështirë njerëzit vetëm punonin. Nuk është aq e lehtë ta fillosh nga zero. Unë e kam shumë të vështirë të shkëputem nga vendi im, nga familja. Tani për tani e kemi përjashtuar si mundësi.”- ka rrëfyer Klea në “Thumb”./Blitz.al/

Share