Blitz

 Breaking News

Kapelet klasike tashmë janë një trend dhe këtë e vërtetojnë vajzat shqiptare

Kapelet klasike tashmë janë një trend dhe këtë e vërtetojnë vajzat shqiptare
March 19
19:45 2019

Nëse shohim pasarelat ndërkombëtare, vëmë re që trendet e kapeleve fillojnë që nga ato të shoqëruara me vello, ato të stilit klasik, beretat por dhe “statements hats” që me formën e tyre bien në sy. Dhe pse kapelet sportive vendosen e përdoren gjithnjë, këtë sezon edhe në Shqipëri janë rikthyer bujshëm kapelet klasike.

Dhe një përqindje e madhe e vajzave të showbizit shqiptar e kanë bërë pjesë të tyren duke treguar definitivisht që pranvera dhe vera është e kapeleve klasike.

Era Istrefi 

Tayna

Anxhelina Kotorri

Bebe Rexha

Baby Gee

Oriola Marashi dhe Elena Lika

Arjola Shehu

Fatma Methasani

Mariza Ikonomi

/Blitz.al/

Share