Blitz

 Breaking News

(Galeri) Pritja që Koreja e Jugut ka rezervuar për Zonjën e Parë shqiptare

September 20
14:53 2016

...

Picture 1 of 5

Odeta Nishani, bashkëshortja e presidentit Bujar Nishani dhe Zonja e Parë e vendit, ka vizituar Korenë e Jugut në kuadër të 2-vjetorit të përkujtimit të Aleancës Botërore të Paqes Fetare.

Këtë na e ka bërë të ditur vetë zonja Nishani me postimin e disa fotove në rrjetin social Facebook, ku na tregon pak nga atmosfera në kryeqytetin koreano-jugor.

Nga fotot mund të shohim se pritja që i është bërë Zonjës së Parë shqiptare është mbresëlënëse. /Blitz.al/

Share