Blitz

 Breaking News

Eneda Tarifa flet për divorcin: Duhet trajtuar sa më normalisht

Eneda Tarifa flet për divorcin: Duhet trajtuar sa më normalisht
June 09
09:35 2020

Eneda Tarifa ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në programin në ‘Kurthin e Piter Panit’ .

Këngëtarja në mes të tjerave u pyet nga fëmijët se si ka mundësi se ka  kaq shumë divorce në mesin e personazheve të famshme dhe ajo tha se ashtu duket.

Më pas këngëtarja la të kuptohet se divorci i saj me Erjon Zaloshnjën ka kaluar qetësisht dhe nuk ka pasur drama madje është shprehur se duhet trajtuar si dicka normale.

“Divorci është një proces që duhet trajtuar sa më normalisht po u trajtua normalisht dhe pa drama, nuk do të ketë drama”.

Rreth 3 vite më parë, këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa i dha fund martesës 18-vjeçare me partnerin e saj Erjon Zaloshnja.

Ata janë prindër të një vajze të quajtur Aria.

 

 

Share