Blitz

 Breaking News

E vogla e familjes, Harper Beckham gatuan për të vëllain dhe mami Victoria nuk mund të ishte më e lumtur se kaq!

E vogla e familjes, Harper Beckham gatuan për të vëllain dhe mami Victoria nuk mund të ishte më e lumtur se kaq!
October 02
22:59 2018

Victoria Beckham poston shpesh herë foto dhe video duke shkëputur momente nga jeta e saj familjare.

Së fundmi, vajza e vetme e shtëpisë, Harper, ka gatuar drekën për vëllain e saj Cruz.

Victoria nuk ka hezituar të postojë nje foto të këtij momenti, ku dallojmë ushqimin e mbështjellë me alumin, dhe një shënim që vogëlushja ka lënë për vëllain e saj, ku shkruan: “I dashur Cruz, shpresoj ta pëlqesh drekën tënde. Me dashuri Harper!”

Kujtojmë që para disa kohësh Victoria postoi  gjithashtu një video të djalit të saj të vogël duke kënduar me kitarë këngën e Justin Bieber.

Gjithë talente fëmijët Beckham!
Bëmë mama/baba të të ngjaj!/Blitz.al/
Share