Blitz

 Breaking News

“E dua këtë grua”-Drake i kthen përgjigje Adele pasi ajo vlerëson shfaqjen e tij

“E dua këtë grua”-Drake i kthen përgjigje Adele pasi ajo vlerëson shfaqjen e tij
October 15
20:58 2018

Superstari kanadez ishte pa fjalë kur këngëtarja britanike Adele shkroi në Tëitter sa e kishte pëlqyer shfaqjen që ai kishte dhënë në një koncert.

“Koncerti i Drake është produksioni më i mirë që kam parë ndonjëherë, një nga shfaqjet e mia të preferuara të të gjitha kohëerave. Shumë dashuri”- shkroi Adele e cila më parë kishte komplimentuar vetëm Beyoncen për performancën e saj.


Reperi i cili ndodh që të jetë gjithashtu fans i Adele i ktheu menjëherë një përgjigje: “E dua këtë grua, ajo erdhi në shfaqjen time. Lavdi Zotit që askush nuk më tha që ishte në publik se do kisha ngelur i shokuar”.

Okay, gjeni një dhomë. Gjithsesi na bëhët shumë qefi që puna dhe performancat e Drake vlerësohen nga as më shumë e as më pak se sa nga Adele, që siç e dini është një nga artistet më të njohura në botë. Mund të duket pak e çuditshme duke marrë parasysh muzikën që bën Adele, por kush jemi ne për të gjykuar. /Blitz.al/

Share