Blitz

 Breaking News

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pranojnë hapur lidhjen e dashurisë!

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pranojnë hapur lidhjen e dashurisë!
January 02
17:33 2020

Këto punët e dashurisë në Show Bizzzzzz me të vërtetë që paskan qenë të thella, më të thella seç duken!

Së fundmi në mediat online e jo vetëm qarkulloi me shpejtësi lajmi se, Dafina Zeqiri dhe miku i saj Deejay, i njohur si DJ Geek janë duke përjetuar në lidhje dashurie, gjë të cilën Dafina e mohoi.

Së fundmi, duket se askush prej tyre nuk ka “frikë” nga syri i publikut apo i mediave të shprehin hapur dashurinë mes njeri-tjetrit.

Dafina bëri një postim në Instagram duke uruar Vitin e Ri e duke i falenderuar të gjithë për mbëshetjen me dy foto shoqëruese nga vetë ajo dheeeee, sikur të mos mjaftone me kaq, Geek i ka komentuar duke i shprehur hapur dashurinë Dafinës, madje dhe kjo e fundit nuk e la me një “like” komentit por i tha se e do më shumë!

Kujtojmë se Geek ka qenë për disa vite në një lidhje me Argjira Spancën, kjo e fundit mike gjithashtu me Dafinën, sot nuk flasin më me njera-tjetrën dhe arsyeja mendohet të jetë pikërisht lidhja e Dafinës me Geek. Epo kështu e ka kjo jetë, sot e ke nesër jo, as Dafina nuk e ka më Gaforren më sexy në show biz, Ledri Vulën :/ .

View this post on Instagram

senet pi mas me kohe

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Share