Blitz

 Breaking News

Çifti i njohur i ‘Big Brother Albania’ martohet në fshehtësi

Çifti i njohur i ‘Big Brother Albania’ martohet në fshehtësi
June 15
10:42 2020

Tea Zhuli dhe Kristi Becka janë një nga çiftet më të njohur të “Big Brother Albania”.

Para dy vitesh Kristi i propozoi për martesë partneres së tij.

Ndonëse nuk kanë bërë asgjë të ditur, burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Panorama Plus” se dyshja janë martuar në fshehtësi. Ende nuk dihet data apo ndonjë detaj më tepër pasi Tea dhe Kristi janë treguar shumë diskretë.

Ata u lidhën me njëri-tjetrin pas daljes nga shtëpia e Big Brother gjë e cila fillimisht surprizoi publikun pasi brenda showt ata nuk kishin raport të afërt me njëri-tjetrin.

 

Share