Blitz

 Breaking News

Çfarë mendojnë prindërit e Kleas për Elgitin si dhëndër? Moderatorja rrëfen nëse ai i ka përmbushur kushtet

Çfarë mendojnë prindërit e Kleas për Elgitin si dhëndër? Moderatorja rrëfen nëse ai i ka përmbushur kushtet
November 11
17:39 2018

Klea Huta ka qenë e ftuara e parë e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur ka folur për herë të parë hapur për marrëdhënien e saj të dashurisë me kompozitorin Elgit Doda dhe ka treguar gjithashtu se çfarë mendojnë prindërit për të dashurin e saj. Përgjigja e Kleas ka qenë direkte dhe e sinqertv:

“Ata të mitë e duan shumë. Përsa kohë që Giti është ai djali që e dashuron, e respekton vlerëson dhe e ka studiuar e ka ndjekur vajzën e tyre ai është ideali.”,- është shprehur ajo.

Nga ana tjetër edhe Klea ka një marrëdhënie shume të mirë me familjen e Elgitit, sidomos me vëllain e tij të cilin e ka uruar publikisht pak ditë më parë me rastin e ditëlindjes./Blitz.al/

Share