Blitz

 Breaking News

Bebe Rexha del nga karantina dhe nuk e njohëm!

Bebe Rexha del nga karantina dhe nuk e njohëm!
May 01
16:21 2020

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha u fotografua për herë të parë jashtë shtëpisë së saj pas ditësh të tëra në karantinë.

Bukuroshen me origjinë shqiptare duket se po e vizitonte një mikeshë që parkoi pranë shtëpisë së saj dhe qëndroi brenda në makinë për të respektuar distancimin social.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte pamja e këngëtares e cila dukej sikur sapo ishte ngritur nga një gjumë i gjatë.

Pa grim, me rroba sportive e të rehatshme dhe me flokë të kapura në mënyrë të shkujdesur, Bebe doli me shumë lumturi për të takuar mikeshën e saj.

Share