Blitz

 Breaking News

“Babai im është më i bukur se ai i Dua Lipës!” – Pas kësaj deklarate, Tayna poston foton e prindërve të saj…

“Babai im është më i bukur se ai i Dua Lipës!” – Pas kësaj deklarate, Tayna poston foton e prindërve të saj…
October 11
12:00 2018

Muajt e fundit, Tayna është kthyer në një prej repereve me të preferuara në trevat shqiptare. Edhe pse ka vetëm pak kohë që ka dalë në treg, ajo ka korrur një sukses mjaft të madh. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe koncertet kanë qenë të shumta për të.

Të shtunën mbrëma, Tayna ishte e ftuar në “Xing me Ermalin” ku u shpreh se babai i saj është me i bukur se babai i Dua Lipës, i cili konsiderohet si babai më seksi në showbizz, e ndoshta jo vetëm.

E pikërisht mbrëmë reperja ka postuar një foto ku shihet duke darkuar me prindërit e saj. Kjo është fotoja e parë e qartë e prindërve të këngëtares e ne na jepet mundësia të bëjmë edhe krahasimin. Cili mendoni se është me i bukur, babai i Duas apo ai i Taynës? /Blitz.al/

Share