Blitz

 Breaking News

Zyrtarisht Hailey Bieber! Modelja merr mbiemrin e partnerit të saj dhe e tregon kudo në rrjete sociale

Zyrtarisht Hailey Bieber! Modelja merr mbiemrin e partnerit të saj dhe e tregon kudo në rrjete sociale
November 17
12:02 2018

Hailey dhe Justin u kurorëzuan një ditë papritur, ata vendosën të martoheshin pa prezencën e askujt më datën 13 shtator dhe Hailey zgjodhi që të mbante mbiemrin e bashkëshortit.

Këtë po e themi pasi prej pak orësh në rrjete sociale  modelja e njohur ka ndryshuar mbiemrin e saj nga Baldwin në Bieber. Duket se Hailey ka vendosur që të mbajë mbiemrin e  të dashurit të saj të zemrës, fiks si një nuse tradicionale.

Së fundmi modelja e njohur ka aplikuar për regjistrimin e një marke veshjes në emër të saj tashmë si Hailey Bieber. Duket se shumë shpejt Zonja Bieber do të lançojë një aplikacion dhe një linjë veshjesh që do të mbajnë emrin e saj.

Përtej biznesit ajo që tërheq vëmendjen është fakti që ajo dëshiron të njihet si Hailey Bieber/Blitz.al/

 

Share