Blitz

 Breaking News

Zjarri bubulak që i dha flakë një ciganeje si Olta Gixhari

Zjarri bubulak që i dha flakë një ciganeje si Olta Gixhari
August 30
11:06 2017

Olta Gixhari është një ndër aktoret më të pëlqyera të publikut shqiptar jo vetëm për aftësinë e saj në aktrim, por gjithashtu si një nga vajzat më të bukura dhe seksi shqiptare.

Ditën e djeshme, Olta ka publikuar një foto në Instastory ku na tregon se si është duke e kaluar mbrëmjen. Duke e parë kuptojmë se ajo po kalon një mbrëmje romantike, fiks për shpirtin melankolik të një artisteje si Olta.

Ajo shfaqet pranë një zjarri bubulak, i cili duket se i ka dhënë flakë edhe bukuroshes së ekranit. Në foto Olta nuk shfaqet me fytyrë, por të lë përshtypjen e një ciganeje, njësoj si në filmat meksikanë, që vallëzon pranë zjarrit. Ndërkohë që të gjithë zgjedhin detin apo pishinat për të kaluar ditët e fundit të gushtit, Olta i shijon pushimet kështu, pranë një zjarri edhe pse nuk ka preferuar të tregojë se kush po e shoqëron./Blitz.al/

Share