Blitz

 Breaking News

Zhvishet edhe Dua Lipa!

Zhvishet edhe Dua Lipa!
January 11
17:55 2017

Pas publikimit të klipit të saj, “No Lie”, në bashkëpunim me reperin e njohur Sean Paul, Dua Lipa ka vendosur që të zhvishet (le të themi kështu).

Ajo do të shfaqet në kopertinën e revistës “V Magazine” për muajin janar dhe në një nga fotot që Dua ka pozuar, shfaqet topless në një “backround” bardhë e zi. Këtë foto e ka publikuar vetë këngëtarja shqiptare në Instagram, bashkë me disa foto të tjera mjaft të bukura nga sesioni fotografik.

“Dua që njerëzit të dinë se muzika ka qenë gjithmonë qëllimi im i vetëm”, – thotë Dua për “V Magazine”. Ndërkohë e gjithë intervista do të publikohet nesër bashkë me revistën e plotë. /Blitz.al/

 

Playing dress up with @vmagazine and @mariotestino

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Share