Blitz

 Breaking News

Zbuloni cilët janë personazhet e veshur më mirë në MTV EMA 2018, mes tyre Dua Lipa e Bebe Rexha

Zbuloni cilët janë personazhet e veshur më mirë në MTV EMA 2018, mes tyre Dua Lipa e Bebe Rexha
November 05
21:40 2018

Ditën e djeshme është zhvilluar MTV EMA 2018 në Bilbao të Spanjës. Në tapetin e kuq kanë parakalur shumë prej personazheve të njohur, të cilët si çdo vit tjetër janë komentuar për veshjet dhe pamjen e tyre.

Por cilët janë personazhet e veshur më mirë këtë vit? MTV UK ka publikuar emrat dhe fotot e tyre realizuar në tapetin e kuq

Halsey Raw

2018 EMA Best Dressed

Dua Lipa

2018 EMA Best Dressed

Sofia Reyes

2018 EMA Best Dressed

David Guetta

2018 EMA Best Dressed

Jourdan Dunn

2018 EMA Best Dressed

Lateysha Grace

2018 EMA Best Dressed

Bebe Rexha

Bebe Rexha

Jon Kartajarena

2018 EMA Best Dressed

Camila Cabello

2018 EMA Best Dressed

Jason Derulo

2018 EMA Best Dressed

Ashlee Simpson

2018 EMA Best Dressed

Anne Marie

2018 EMA Best Dressed

Hailee Steinfeld

2018 EMA Best Dressed

Little Mix

Little Mix

/Blitz.al/

Share