Blitz

 Breaking News

Zbulohet spektakli më i ri në “Top Channel” dhe prezantues do të jetë…

Zbulohet spektakli më i ri në “Top Channel” dhe prezantues do të jetë…
October 24
10:39 2018

Tashmë kur janë zbuluar pothuajse të gjitha surprizat në lidhje me programet e reja që do të ketë këtë sezon, kanë nisur lajmet për emisionet e reja që do të dtransmetohen në janar.

Një prej tyre është edhe reality-show “Dita e Parë e Punës” në ekranin e “Top Channel” , që sipas Prive do të prezantohet nga moderatori Florian Agalliu. Prive shkruan se ky spektakël do ti shoqërojë shikuesit për 12 javë rresht dhe puna për xhirimin e puntatave të para ka nisur.

Ndërkohë Flori na shoqëron çdo mëngjes nga e hëna në të premte  së bashku me Stela Kotrin me programin “Në shtëpinë tonë”. /Blitz.al/

 

 

Share