Blitz

 Breaking News

Vjollca Hoxha surprizon Lorin. Ja dhurata e saj e preferuar

Vjollca Hoxha surprizon Lorin. Ja dhurata e saj e preferuar
January 09
16:49 2017

Lori Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar çdo gjë që asaj i pëlqen.

Disa orë më parë ajo ka postuar në Snapchat foto të një ëmbëlsire që, mesa duket, është e preferuara e saj.

“Mamaja ime solli në shtëpi gjënë time të preferuar”,- shkruan Lori. Ajo është lumturuar aq shumë nga kjo gjë dhe ka vendosur ta ndajë atë me fansat e saj. Një dhuratë shumë e bukur nga mami Vjollca për vogëlushen e saj.

Duket një ëmbëlsirë shumë e shijshme dhe normalisht nuk ka faj Lori që nuk i reziston dot./Blitz.al/

 

loo lo

Share