Blitz

 Breaking News

VIP-at që surprizuan me flokët e tyre natyralë

January 10
11:51 2017

Shumë personazhe të njohura, duke qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes apo duke qenë gjithmonë të ndriçuar nga një dritë e të monitoruar nga një kamerë, bëjnë çmos të jenë “cool”, “in” dhe tërheqës.

Flokët janë detaji që bie gjithmonë në sy kur nuk është në rregull, prandaj mjaft yje të Hollywood-it kanë zgjedhur t’i ndryshojnë, qoftë ngjyrën, modelin, madje të vënë edhe paruke.

Më poshtë do t’ju tregojmë personazhe të njohur me flokët e tyre të vërtetë dhe me flokë të ndryshuar…ndoshta mund të gjejmë edhe “Becky-n me flokë të bukur”. /Blitz.al/

 

  1. Alicia Keys

celebrities-natural-hair-alicia-keys

 

2. Jennifer Lopez

celebrities-natural-hair-jennifer-lopez

 

3. Kerry Washington

celebrities-natural-hair-kerry-washington

 

4. Olivia Wilde

celebrities-natural-hair-olivia-wilde

 

5.  Oprah Winfrey

celebrities-natural-hair-oprah-winfrey

 

6. Taraji P. Henson

celebrities-natural-hair-taraji-p-henson

 

7. Viola Davis

celebrities-natural-hair-viola-davis

 

Share